Ďakujem trom ľuďom za zrealizovanie webky

NOVÝ WEB SPUSTENÝ  www.chudnemjedlom.sk

Sny si treba plniť a hlavne ich zrelizovať. Je pravidlo, že ak myšlienku nezrelizujte do 7 dní, tak potom zanikne. Ja som si povedala, že neostanem len pre snívaní, ale svoj sen uskutočním. Do pol roka som vytvorila web stránku chudnemjedlom.sk s vyše 300 receptami/inšpiráciámi. Ale darmo by som si plánovala, keby som nemala okolo seba troch šikovných ľudí, ktorí mi pomohli s realizáciu.

ĎAKUJEM firme www.blankspace.sk ktorá vytvorila web stránku podľa predstáv. Chválim grafika Maroša Petruša https://www.facebook.com/maros.petrus.7, ktorý web stránku vyšpičkoval do posledného detailu a svojim aktívnym prístupom zrealizoval projekt načas.

Logo, ktoré je moja srdcová záležitosť a panáčik figuruje pri mojom „neformálnom“ podpise od detstva, mi prekresil Martin Nikmon https://www.facebook.com/MartinNikix/, ktorý sa realizuje okrem tvorbe grafík, maľovaniu obrazov a maľbe na stenu aj v projekte vesela dielnička www.facebook.com/veseladielnicka/

No a pravdaže, najväčšia vďaka patrí šikovnej Márii Briškovej https://www.facebook.com/maria.brisova.3, ktorá je moja pravá ruka v textových korektúrach a vniesla správnu slovenčinu do všetkých receptov. Píše články a recenzie na knihy, zastrešuje editovanie a korektúry niekoľým web stránkam, v ktorých vidno jej pefekcionizmus k písmenkam.

ĎAKUJEM Peter, Martin a Marry, že ste mi pomohli s realizáciou úspešnej stránky www.chudnemjedlom.sk

Teší ma, že na stránku denno denne počujem pozitívne ohlasy a pomáhaľuďom pri realizovaní ich snov. Verím, že sa všetci dopracujú čo najbližšie k svojej spokojnosti so svojimi extra kilečkami. Už viete ako na to

Do schudnutia

Mirka

Odkaz na link na FB tu

»